27/10/2003 

Hayatımda ikisi de yok 
Cansu ile de Deniz ile de fotoğrafım çekilebilir. Bu aşk yaşadığımız anlamına gelmez. Ne Cansu, ne Deniz, ne de ben birbirimize karşı utanılacak şeyler yapmadık, ilişkiler biter, başlar bunlar ayrı bir şey

Bir adam ve hayatına giren iki kadın. Okan Bayülgen, Deniz Seki ve Cansu Dere... Magazin dünyası aylardır bu üçlüyü konuşuyor: "Bayülgen Deniz Seki ile birlikte", "Deniz'i bıraktı, Cansu'ya döndü", "ikisinden de vazgeçmiyor". Peki hangisi doğru? "Paylaşılamayan" adam ilk kez, VATAN'a konuştu.

- Bayülgen çok kadınlı bir hayat mı sürüyor?
- Hayır. Aksine kadınsız bir hayat sürdürüyor tamamen.

- O halde kadınların sizin isteminiz dışında sahiplenişi var. Çünkü ne Deniz Seki, ne de Cansu Dere ayrıldığınızı söylemiyor.
- Ben şu anda tamamen yalnızım.

- Hayatınızda adı geçen iki kadın da yok mu yani?
- Hayır yok. Ve yalnız olmakla beraber olmanın arasındaki fark kırmızı ışıkta bir adamın gelip de fotoğraf çekmesi değildir. Yani kırmızı ışıkta bir adam gelip fotoğraf çekmiş, o zaman sen bununla berabersin. Sonra bilmem ne kadar zaman sonra bir başkasıyla, yani benim Cansu'yla da fotoğrafım çıkabilir, Denizle de fotoğrafım çıkabilir. Ne Cansu, ne Deniz, ne de ben birbirimize karşı utanılacak şeyler yapmadık. İlişkiler biter başlar bunlar ayrı bir şey. Ama ne yapayım yani, ben kanlı bıçaklı ayrılmadım ki.

- Cansu Dere ile ayrıldıktan sonra yaşamınıza Deniz Seki girdi. Bu arada Cansu'nun sizden hiç vazgeçmediği kanısı uyandı.
- Benim sevilen ve beğenilen insan olmam normal. Bu çok acayip değil.

- Ama insan ayrıldığı sevgilisini bu denli umursar mı? Yani siz eski sevgiliniz Deniz Akkaya'nın kiminle birlikte olduğuyla ilgileniyor musunuz?
- Hayatımda konuşmadığım ve görüşmediğim tek kişidir. Bunun dışında hiçbir şey söylemem Akkaya ile ilgili. Hayatıma girmiş olan herkesle konuştum görüştüm sağlıklarından, mutlu olup olmadıklarından haberim var.

'Aynı anda iki kadına aşık olmak mümkün'

- Bir yüreğe iki aşk sığar mı? 
- Bu her zaman mümkündür. Yani önemli olan ilişkinde ne yaptığındır. Ben basının yazdığı gibi bir onunla bir öbürüyle değilim. Böyle bir şey olacağına hiç kimseyle olmamayı tercih ediyorum. 

- Deniz Seki ile Cansu Dere arasında rekabet var mı? 
- Aralarında rekabet olabilecek bir durum yok. Kesinlikle eminim. Başarılı ve güzel insanlar. Aralarında Okan yüzünden rekabet olmaz onların. Ben rekabet konusu değilim böyle bir şey olamaz. Ben paylaşılamayan bücür olmaya razıyım yeter ki benimle ilgili olan insanlar hakkında kötü bir şey yazılıp çizilmesin. 

- Bayülgen'in hayatında ondan vazgeçemeyen, ayrılamayan iki kadın olduğu fikri yanlış mı? 
- Bu konuyu kimse gerçekten bilmiyor. Özellikle hiçbir şey söylemiyorum. Bunu söylememekte haklı olduğumu düşünüyorum.


Haber : Müge ANLI

sonche@kamerazzi.tv