aktüel - Kasım 2003

 
- Bir Mustafa Sandal tribi....

- Ben yag oranımı bilmek istemem ! Fitness'in erkekçe olmadıgını düşünüyorum.Çünkü bu,erkekler begensin diye yapılan birşey.Kadınlar begensin diye degil.Kadınlar bir erkegin küçük göbegini çok seviyorlar.Erkeklere hoş görünmek istiyorsan , hakikaten yag oranınla falan ugrasabilirsin.Bir kadının bir erkege aşık oldugu zaman "Çok güzel vücudu var " dedigini hiç duymadım.Belki bana söylemiyorlar.

"Mastürbasyon yap sonra barfikse..."

- Peki ne diyorlar?

- "Bir şeyini sevdim " diyorlar.Gözler ya da bakış...Sonra bunun ismi çıktı, "karizma" diye...Bir de ,hakkımda çok fazla çirkin dendigi için bazen " Ah çok yakışıklı göründün gözümü " denebiliyor.Çünkü net bir suratım yok.Ergenlikte bile aynaya bakıp " Vay be,ne yürekler yakacaksın " demedim kendime.Öyle bir şey olmadı.Tersi de olmadı,çok çirkinim diye.Galatasaray'da okurken kendi arkadaşlarım arasında ilk kez bir kızla öpüşmüş,sevişmiş olan çocuk bendim!Bundan da gurur duyuyordum.Kızlarla bir problemim yoktu,benden hiç çekinmezlerdi.Her zaman bir sevgilim vardı.Beraber oldugum sevgilime çok sadıktım.Belki hayatım boyunca çok sadık bir adam olarak yaşamadım ama gördügüm bir kız ugruna da hemen satmadım.Kompleksli bir çocuk olmadım yani,belki bu annem sayesindedir.Annem bu açıdan beni huzurlu tutmuştur.

- Anne ürünü bir erkeksiniz yani....

- Evet..Sadece çocukken bana mastürbasyonun kör etmeyecegini ama boyumu kısa bırakacagını söylemişti.O zaman beni korkutmuştu.Çok uzun,selvi bir çocuk olmayacaktım belki,ama bu uyarı beni sinirlendirdi.Çünkü çok mastürbasyon yapıyordum ! O zaman ögrendigim üç şey vardı.Bir,mastürbasyon boyu kısaltır,.İki;barfiks boyu uzatır.Üç;havuç yemek kemikleri güçlendirir.Hergün bu üçünü beraber yapıyordum.Sabah kalkıp mastürbasyon yapıyordum ,sonra koşup bahçedeki barfikse asılıyordum! Hemen buzdolabını açıp havuç kemiriyordum.Ardından yine mastürbasyon...Çünkü mastürbasyonun zevkini keşfetmiştim ve bunu keşfettigin vakit sonu gelmez bir şeydir.O yaz mesela ,çok yoruldum.Hiç uzamamıştım da.Mastürbasyon yap,barfikse asıl,havuç ye...Böyle gitti.

PRODÜKSİYON : ONUR BAŞTÜRK
SAÇ : ÖZGÜR ÇOBAN
MAKYAJ : YASEMİN VURGUN
GÖZLÜK : YAZBUKEY
AYAKKABI : HOTİÇ
KRAVAT : ESAS


         

sonche@kamerazzi.tv